MCP3906A-I/SS
Numărul produsului DigiKey
150-MCP3906A-I/SS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MCP3906A-I/SS
6 săptămâni
Modele EDA/CAD
MCP3906A-I/SS Modele
Curent - Alimentare
2,7mA
Tensiune - Alimentare
4.5 V ~ 5.5 V
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Impedanță intrare
390kOhm
Eroare de măsurare
0,1%
Pachet/cutie
24-SSOP (0,209", 5,30mm lățime)
Tensiune - Intrare/ieșire ridicată
2,4V
Tensiune - Intrare/ieșire scăzută
0,85V