MCP3905A-I/SS
Numărul produsului DigiKey
MCP3905A-I/SS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MCP3905A-I/SS
Descriere
IC POWER METERING-1 PHASE 24SSOP
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
O singură fază CI contor 24-SSOP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MCP3905A-I/SS Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Alimentare
2,7mA
Producător
Microchip Technology
Tensiune - Alimentare
4.5 V ~ 5.5 V
Ambalaj
Tub
Tip contor
O singură fază
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Impedanță intrare
390kOhm
Tip montare
Montare pe suprafață
Eroare de măsurare
0,1%
Pachet/cutie
24-SSOP (0,209", 5,30mm lățime)
Tensiune - Intrare/ieșire ridicată
2,4V
Pachet dispozitiv furnizor
24-SSOP
Tensiune - Intrare/ieșire scăzută
0,85V