MCP23S18-E/MJ
Numărul produsului DigiKey
MCP23S18-E/MJ-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MCP23S18-E/MJ
Descriere
IC XPNDR 10MHZ SPI 24QFN
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Expander intrare/ieșire 16 SPI 10 MHz 24-QFN (4x4)
Modele EDA/CAD
MCP23S18-E/MJ Modele
Categorie
Tip ieșire
Drenaj deschis
Producător
Microchip Technology
Curent - Sursă/consumator ieșire
25mA
Ambalaj
Tub
Frecvență ceas
10 MHz
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare
1,8V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C