MCP1711T-33I/5X
Numărul produsului DigiKey
MCP1711T-33I/5XTR-ND - Bandă și mosor (TR)
MCP1711T-33I/5XCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MCP1711T-33I/5XDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MCP1711T-33I/5X
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 4-UQFN
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 150mA 4-UQFN (1x1)
Curent - În repaus (Iq)
1.27 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
1.8 µA
Funcții de control
Activare
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Intrare (Max)
6V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 4-UDFN
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
4-UQFN (1x1)
Cădere de tensiune (Max)
0,67V la 150mA