MCP1501T-25E/SN
Numărul produsului DigiKey
MCP1501T-25E/SNTR-ND - Bandă și mosor (TR)
MCP1501T-25E/SNCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MCP1501T-25E/SNDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MCP1501T-25E/SN
Descriere
IC VREF SERIES 0.1% 8SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Serie CI referință tensiune ±0,1% 8-SOIC
Categorie
Zgomot - Între 0,1Hz și 10Hz
Producător
Microchip Technology
Zgomot - Între 10Hz și 10kHz
Tensiune - Intrare
2,7V – 5,5V
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,5V
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Curent - Ieșire
20 mA
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOIC
Toleranță
±0,1%
Număr produs de bază
Coeficient de temperatură
50ppm/°C