MCP1252T-33X50I/MS nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Microchip Technology
În stoc: 2
Fișă de date
Pompă de încărcare CI regulator comutare Pozitiv Programabil 3,3V, 5V 1 Ieșire 120mA 8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm lățime)
MCP1252T-33X50I/MS
Numărul produsului DigiKey
MCP1252T-33X50IMSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
MCP1252T-33X50IMSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MCP1252T-33X50IMSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MCP1252T-33X50I/MS
Descriere
IC REG CHARGE PUMP PROG 1 8MSOP
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
MCP1252T-33X50I/MS Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
Prod.
Tensiune - Ieșire (Max)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Ieșire
Stare piesă
Activ
Frecvență - Comutare
650kHz
Funcție
Reductor/Transformare ridicătoare de tensiune
Redresor sincron
Nu
Configurație ieșire
Pozitiv
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Topologie
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip ieșire
Pachet/cutie
Număr de ieșiri
1
Pachet dispozitiv furnizor
8-MSOP
Tensiune - Intrare (Min)
2,7V
Număr produs de bază
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V