JANTX1N5190
Numărul produsului DigiKey
1086-1036-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
JANTX1N5190
Descriere
DIODE STANDARD 600V 3A B AXIAL
Termen de livrare standard al producătorului
35 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 600 V 3A Orificiu străpuns B, Axial
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
2 µA @ 600 V
Prod.
Capacitanță la Vr, F
Ambalaj
Vrac
Grad
De grad militar
Stare piesă
Activ
Calificare
MIL-PRF-19500/424
Tehnologie
Tip montare
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
600 V
Pachet/cutie
Curent - Mediu rectificat (Io)
3A
Pachet dispozitiv furnizor
B, Axial
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.5 V @ 9 A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)