HSM8100JE3/TR13
HSM8100JE3/TR13
Numărul produsului DigiKey
150-HSM8100JE3/TR13TR-ND - Bandă și mosor (TR)
150-HSM8100JE3/TR13CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
150-HSM8100JE3/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HSM8100JE3/TR13
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 8A DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 8A Montare pe suprafață DO-214AB
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
HSM8100JE3/TR13 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
500 µA @ 100 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
DO-214AB
Curent - Mediu rectificat (Io)
8A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 175°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
780 mV @ 8 A