DSPIC33FJ64GP306-I/PT
Numărul produsului DigiKey
DSPIC33FJ64GP306-I/PT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSPIC33FJ64GP306-I/PT
Descriere
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
dsPIC dsPIC™ 33F CI microcontroler 16bit 40 MIP-uri 64KB (64K x 8) FLASH 64-TQFP (10x10)
Modele EDA/CAD
DSPIC33FJ64GP306-I/PT Modele
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
16K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
3V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 18x10b/12b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)