DSPIC33FJ256MC710A-I/PT
Numărul produsului DigiKey
DSPIC33FJ256MC710A-I/PT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSPIC33FJ256MC710A-I/PT
Descriere
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
dsPIC dsPIC™ 33F CI microcontroler 16bit 40 MIP-uri 256kB (256K x 8) FLASH 100-TQFP (12x12)
Modele EDA/CAD
DSPIC33FJ256MC710A-I/PT Modele
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
30K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
3V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 24x10/12b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)