DSPIC33FJ16MC102-I/SO
Numărul produsului DigiKey
DSPIC33FJ16MC102-I/SO-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSPIC33FJ16MC102-I/SO
Descriere
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
dsPIC dsPIC™ 33F CI microcontroler 16bit 16 MIP-uri 16kB (16K x 8) FLASH 28-SOIC
Modele EDA/CAD
DSPIC33FJ16MC102-I/SO Modele
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
1K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
3V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 6x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
16 MIP-uri
Tip montare
Montare pe suprafață
Conectivitate
I2C, IrDA, magistrală LIN, SPI, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
28-SOIC
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, Control motor PWM, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
28-SOIC (0,295", 7,50mm lățime)