DSPIC33FJ16MC102-E/SS
Numărul produsului DigiKey
DSPIC33FJ16MC102-E/SS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSPIC33FJ16MC102-E/SS
Descriere
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28SSOP
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
dsPIC dsPIC™ 33F CI microcontroler 16bit 16 MIP-uri 16kB (16K x 8) FLASH 28-SSOP
Modele EDA/CAD
DSPIC33FJ16MC102-E/SS Modele
Dimensiune RAM
1K x 8
Ambalaj
Tub
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
3V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 6x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Dimensiune nucleu
16bit
Grad
Automobile
Viteză
16 MIP-uri
Calificare
AEC-Q100
Conectivitate
I2C, IrDA, magistrală LIN, SPI, UART/USART
Tip montare
Montare pe suprafață
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, Control motor PWM, POR, PWM, WDT
Pachet dispozitiv furnizor
28-SSOP
Număr de intrări/ieșiri
21
Pachet/cutie
28-SSOP (0,209", 5,30mm lățime)