DSPIC33FJ16MC102-E/SP este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Microchip Technology
În stoc: 0
Fișă de date
dsPIC dsPIC™ 33F CI microcontroler 16bit 16 MIP-uri 16kB (16K x 8) FLASH 28-SPDIP
dsPIC33 e-mobility | Datasheet Preview
Embedded Security Solutions with dsPIC33 DSCs and PIC24 MCUs | Datasheet Preview
DSPIC33FJ16MC102-E/SP
Numărul produsului DigiKey
DSPIC33FJ16MC102-E/SP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSPIC33FJ16MC102-E/SP
Descriere
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28SPDIP
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
DSPIC33FJ16MC102-E/SP Modele
Dimensiune RAM
1K x 8
Ambalaj
Tub
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
3V – 3,6V
Stare piesă
Inactual
Convertoare de date
A/D 6x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Dimensiune nucleu
16bit
Grad
Automobile
Viteză
16 MIP-uri
Calificare
AEC-Q100
Conectivitate
I2C, IrDA, magistrală LIN, SPI, UART/USART
Tip montare
Orificiu străpuns
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, Control motor PWM, POR, PWM, WDT
Pachet dispozitiv furnizor
28-SPDIP
Număr de intrări/ieșiri
21
Pachet/cutie
28-DIP (0,300", 7,62mm)