DSPIC33FJ12MC202-I/SP
Numărul produsului DigiKey
DSPIC33FJ12MC202-I/SP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSPIC33FJ12MC202-I/SP
Descriere
IC MCU 16BIT 12KB FLASH 28SPDIP
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
dsPIC dsPIC™ 33F CI microcontroler 16bit 40 MIP-uri 12KB (12K x 8) FLASH 28-SPDIP
Modele EDA/CAD
DSPIC33FJ12MC202-I/SP Modele
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
1K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
3V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 6x10b/12b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
40 MIP-uri
Tip montare
Orificiu străpuns
Conectivitate
I2C, IrDA, SPI, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
28-SPDIP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, Control motor PWM, QEI, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
28-DIP (0,300", 7,62mm)