DSPIC33FJ128MC506-I/PT
Numărul produsului DigiKey
DSPIC33FJ128MC506-I/PT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSPIC33FJ128MC506-I/PT
Descriere
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
dsPIC dsPIC™ 33F CI microcontroler 16bit 40 MIP-uri 128KB (128K x 8) FLASH 64-TQFP (10x10)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DSPIC33FJ128MC506-I/PT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
FLASH
Serie
Dimensiune EEPROM
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
8K x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
3V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 16x10b/12b
Procesor
dsPIC
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
16bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)