DSPIC33FJ128GP802-I/SO
Numărul produsului DigiKey
DSPIC33FJ128GP802-I/SO-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSPIC33FJ128GP802-I/SO
Descriere
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
dsPIC dsPIC™ 33F CI microcontroler 16bit 40 MIP-uri 128KB (128K x 8) FLASH 28-SOIC
Modele EDA/CAD
DSPIC33FJ128GP802-I/SO Modele
Dimensiune RAM
16K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
3V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 10x10b/12b; D/A 2x16b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
40 MIP-uri
Tip montare
Montare pe suprafață
Conectivitate
Magistrală CAN, I2C, IrDA, magistrală LIN, SPI, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
28-SOIC
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, DCI, DMA, I2S, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
28-SOIC (0,295", 7,50mm lățime)