DSPIC33FJ06GS202A-I/MM
Numărul produsului DigiKey
DSPIC33FJ06GS202A-I/MM-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSPIC33FJ06GS202A-I/MM
Descriere
IC MCU 16BIT 6KB FLASH 28QFN
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
dsPIC dsPIC™ 33F CI microcontroler 16bit 40 MIP-uri 6KB (2K x 24) FLASH 28-QFN-S (6x6)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DSPIC33FJ06GS202A-I/MM Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
FLASH
Serie
Dimensiune EEPROM
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
1K x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
3V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 6x10b; D/A 2x10b
Procesor
dsPIC
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
16bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)