DSPIC33FJ06GS202-E/SP
Numărul produsului DigiKey
DSPIC33FJ06GS202-E/SP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSPIC33FJ06GS202-E/SP
Descriere
IC MCU 16BIT 6KB FLASH 28SPDIP
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
dsPIC dsPIC™ 33F CI microcontroler 16bit 40 MIP-uri 6KB (6K x 8) FLASH 28-SPDIP
Modele EDA/CAD
DSPIC33FJ06GS202-E/SP Modele
Dimensiune RAM
1K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
3V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 6x10b; D/A 2x10b
Programabil la DigiKey
Neverificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Dimensiune nucleu
16bit
Grad
Automobile
Viteză
40 MIP-uri
Calificare
AEC-Q100
Conectivitate
I2C, IrDA, magistrală LIN, SPI, UART/USART
Tip montare
Orificiu străpuns
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, PWM, WDT
Pachet dispozitiv furnizor
28-SPDIP
Număr de intrări/ieșiri
21
Pachet/cutie
28-DIP (0,300", 7,62mm)