DSPIC30F2011-30I/P
Numărul produsului DigiKey
DSPIC30F2011-30IP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSPIC30F2011-30I/P
Descriere
IC MCU 16BIT 12KB FLASH 18DIP
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
dsPIC dsPIC™ 30F CI microcontroler 16bit 30 MIP-uri 12KB (4K x 24) FLASH 18-PDIP
Modele EDA/CAD
DSPIC30F2011-30I/P Modele
Dimensiune RAM
1K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,5V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Convertoare de date
A/D 8x12b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
30 MIP-uri
Tip montare
Orificiu străpuns
Conectivitate
I2C, SPI, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
18-PDIP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
18-DIP (0,300", 7,62mm)