DSPIC30F2010-20I/SP
Numărul produsului DigiKey
DSPIC30F201020ISP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSPIC30F2010-20I/SP
Descriere
IC MCU 16BIT 12KB FLASH 28SPDIP
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
dsPIC dsPIC™ 30F CI microcontroler 16bit MIPS 20 12KB (4K x 24) FLASH 28-SPDIP
Modele EDA/CAD
DSPIC30F2010-20I/SP Modele
Dimensiune EEPROM
1K x 8
Dimensiune RAM
512 x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,5V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Convertoare de date
A/D 6x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
MIPS 20
Tip montare
Orificiu străpuns
Conectivitate
I2C, SPI, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
28-SPDIP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, Control motor PWM, QEI, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
28-DIP (0,300", 7,62mm)