DSPIC30F1010-30I/SP
Numărul produsului DigiKey
DSPIC30F1010-30I/SP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSPIC30F1010-30I/SP
Descriere
IC MCU 16BIT 6KB FLASH 28SPDIP
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
dsPIC dsPIC™ 30F CI microcontroler 16bit 30 MIP-uri 6KB (2K x 24) FLASH 28-SPDIP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DSPIC30F1010-30I/SP Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
FLASH
Serie
Dimensiune EEPROM
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
256 x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
3V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 6x10b
Procesor
dsPIC
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
16bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
30 MIP-uri
Tip montare
Orificiu străpuns
Conectivitate
I2C, IrDA, magistrală LIN, SPI, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
28-SPDIP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
28-DIP (0,300", 7,62mm)