DSC1121BM1-030.0000T nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
30 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 2,25V – 3,6V – 6-VDFN
Microchip Technology MEMS and Crystal Oscillator Solutions PIO | DigiKey
DSC1121BM1-030.0000T
Numărul produsului DigiKey
150-DSC1121BM1-030.0000T-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSC1121BM1-030.0000T
Descriere
MEMS CMOS OSC
Referință client
Descriere detaliată
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Curent - Alimentare (Max)
35mA
Pachet dispozitiv furnizor
6-CDFN (5x3,2)
Funcție
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Ieșire
CMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)
Tensiune - Alimentare
2,25V – 3,6V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
Stabilitate frecvență
±50ppm