DSA6331JL2AB-024.0000VAO
Numărul produsului DigiKey
150-DSA6331JL2AB-024.0000VAO-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSA6331JL2AB-024.0000VAO
Descriere
MEMS OSC, AUTO,LVCMOS, 24MHZ, 25
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscilator 1,71V – 3,63V – 4-VLGA
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Serie
Lățime de bandă spectru extins
±0,25%, Dispersare către centru
Ambalaj
Tub
Curent - Alimentare (Max)
3mA (tipic)
Pachet/cutie
4-VLGA
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-VLGA (2,5x2)
Funcție
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Ieșire
LVCMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,89mm)
Tensiune - Alimentare
1,71V – 3,63V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
1,5µA (tipic)
Stabilitate frecvență
±25ppm