DSA6152CA3B-032K768VAO
Numărul produsului DigiKey
150-DSA6152CA3B-032K768VAO-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSA6152CA3B-032K768VAO
Descriere
MEMS OSC, AUTO, LVCMOS, 0.032768
Descriere detaliată
32.768 kHz XO (Standard) CMOS Oscilator 1,71V – 3,63V Standby (putere redusă) 4-VDFN
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Tub
Curent - Alimentare (Max)
3mA (tipic)
Pachet/cutie
4-VDFN
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-VDFN (3,2x2,5)
Funcție
Standby (putere redusă)
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)
Tensiune - Alimentare
1,71V – 3,63V
Stabilitate frecvență
±20ppm