DSA6101HA3B-025.0000VAO
Numărul produsului DigiKey
150-DSA6101HA3B-025.0000VAO-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSA6101HA3B-025.0000VAO
Descriere
MEMS OSC., AUTOMOTIVE, LOW POWER
Descriere detaliată
25 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 1,71V – 3,63V Activare/dezactivare 4-VFLGA
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DSA6101HA3B-025.0000VAO Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Pungă
Curent - Alimentare (Max)
3mA (tipic)
Pachet/cutie
4-VFLGA
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-VFLGA (1,6x1,2)
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,047" l (1,60mm x 1,20mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,89mm)
Tensiune - Alimentare
1,71V – 3,63V
Stabilitate frecvență
±20ppm