AVR16EB20T-I/REB | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | AVR16EB20T-I/REB |
Descriere | 16KB RWW,2KB RAM,20MHZ,12-BIT AD |
Termen de livrare standard al producătorului | 8 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | AVR null CI microcontroler 8bit 20MHz 16kB (16K x 8) FLASH 20-VQFN (3x3) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | AVR16EB20T-I/REB Modele |
Categorie | Tip memorie program FLASH |
Prod. | Dimensiune EEPROM 512 x 8 |
Serie | Dimensiune RAM 2K x 8 |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd) 1,8V – 5,5V |
Stare piesă Activ | Convertoare de date A/D 14x12b |
Procesor AVR | Tip oscilator Extern, Intern |
Dimensiune nucleu 8bit | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C (TA) |
Viteză 20MHz | Tip montare Montare pe suprafață |