AVR16EB20T-E/REB
Numărul produsului DigiKey
150-AVR16EB20T-E/REBTR-ND - Bandă și mosor (TR)
150-AVR16EB20T-E/REBCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
150-AVR16EB20T-E/REBDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AVR16EB20T-E/REB
Descriere
16KB RWW,2KB RAM,20MHZ,12-BIT AD
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AVR null CI microcontroler 8bit 20MHz 16kB (16K x 8) FLASH 20-VQFN (3x3)
Categorie
Tip memorie program
FLASH
Prod.
Dimensiune EEPROM
512 x 8
Serie
Dimensiune RAM
2K x 8
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Stare piesă
Activ
Convertoare de date
A/D 14x12b
Procesor
AVR
Tip oscilator
Extern, Intern
Dimensiune nucleu
8bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Viteză
20MHz