ATXMEGA32E5-AN
Numărul produsului DigiKey
ATXMEGA32E5-AN-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ATXMEGA32E5-AN
Descriere
IC MCU 8/16BIT 32KB FLASH 32TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AVR AVR® XMEGA® E5 CI microcontroler 8/16bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7)
Modele EDA/CAD
ATXMEGA32E5-AN Modele
Ambalaj
Tavă
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,6V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 16x12b; D/A 2x12b
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C (TA)
Viteză
32MHz