ATXMEGA32D4-MHR
Numărul produsului DigiKey
ATXMEGA32D4-MHRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
ATXMEGA32D4-MHRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
ATXMEGA32D4-MHRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ATXMEGA32D4-MHR
Descriere
IC MCU 8/16BIT 32KB FLASH 44VQFN
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AVR AVR® XMEGA® D4 CI microcontroler 8/16bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-VQFN (7x7)
Modele EDA/CAD
ATXMEGA32D4-MHR Modele
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,6V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Verificat
Convertoare de date
A/D 12x12b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz