ATXMEGA32D4-AU
Numărul produsului DigiKey
ATXMEGA32D4-AU-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ATXMEGA32D4-AU
Descriere
IC MCU 8/16BIT 32KB FLASH 44TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AVR AVR® XMEGA® D4 CI microcontroler 8/16bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
Modele EDA/CAD
ATXMEGA32D4-AU Modele
Ambalaj
Tavă
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,6V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 12x12b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz