ATXMEGA32A4-MH
Numărul produsului DigiKey
ATXMEGA32A4-MH-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ATXMEGA32A4-MH
Descriere
IC MCU 8/16BIT 32KB FLASH 44VQFN
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AVR AVR® XMEGA® A4 CI microcontroler 8/16bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-VQFN (7x7)
Modele EDA/CAD
ATXMEGA32A4-MH Modele
Dimensiune EEPROM
1K x 8
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
4K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,6V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Verificat
Convertoare de date
A/D 12x12b; D/A 2x12b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz