ATXMEGA16E5-AU
Numărul produsului DigiKey
ATXMEGA16E5-AU-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ATXMEGA16E5-AU
Descriere
IC MCU 8/16BIT 16KB FLASH 32TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AVR AVR® XMEGA® E5 CI microcontroler 8/16bit 32MHz 16kB (8K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ATXMEGA16E5-AU Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
FLASH
Serie
Dimensiune EEPROM
512 x 8
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
2K x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,6V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 16x12b; D/A 2x12b
Procesor
AVR
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
8/16bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz