ATTINY85V-10SUR
Numărul produsului DigiKey
ATTINY85V-10SURTR-ND - Bandă și mosor (TR)
ATTINY85V-10SURCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
ATTINY85V-10SURDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ATTINY85V-10SUR
Descriere
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) CI microcontroler 8bit 10MHz 8KB (4K x 16) FLASH 8-SOIC
Modele EDA/CAD
ATTINY85V-10SUR Modele
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
10MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Conectivitate
USI
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOIC
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
8-SOIC (0,209", 5,30mm lățime)