ATTINY85V-10MU
Numărul produsului DigiKey
ATTINY85V-10MU-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ATTINY85V-10MU
Descriere
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20QFN
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) CI microcontroler 8bit 10MHz 8KB (4K x 16) FLASH 20-QFN-EP (4x4)
Modele EDA/CAD
ATTINY85V-10MU Modele
Ambalaj
Tavă
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
10MHz