ATTINY85-20SUR | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ATTINY85-20SUR |
Descriere | IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8SOIC |
Termen de livrare standard al producătorului | 4 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) CI microcontroler 8bit 20MHz 8KB (4K x 16) FLASH 8-SOIC |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | ATTINY85-20SUR Modele |
Serie | Dimensiune EEPROM 512 x 8 |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Dimensiune RAM 512 x 8 |
Stare piesă Activ | Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd) 2,7V – 5,5V |
Programabil la DigiKey Verificat | Convertoare de date A/D 4x10b |
Procesor AVR | Tip oscilator Intern |
Dimensiune nucleu 8bit | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C (TA) |
Viteză 20MHz | Tip montare Montare pe suprafață |
Conectivitate USI | Pachet dispozitiv furnizor 8-SOIC |
Periferice Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, PWM, WDT | Pachet/cutie 8-SOIC (0,209", 5,30mm lățime) |