ATTINY84-20SSUR
Numărul produsului DigiKey
ATTINY84-20SSURTR-ND - Bandă și mosor (TR)
ATTINY84-20SSURCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
ATTINY84-20SSURDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ATTINY84-20SSUR
Descriere
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 14SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AVR AVR® ATtiny CI microcontroler 8bit 20MHz 8KB (4K x 16) FLASH 14-SOIC
Modele EDA/CAD
ATTINY84-20SSUR Modele
Dimensiune EEPROM
512 x 8
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Dimensiune RAM
512 x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
Convertoare de date
A/D 8x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
20MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Conectivitate
USI
Pachet dispozitiv furnizor
14-SOIC
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, PWM, Senzor temp., WDT
Pachet/cutie
14-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)