ATTINY84-20MUR
Numărul produsului DigiKey
ATTINY84-20MURTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
ATTINY84-20MUR
Descriere
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20QFN
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AVR AVR® ATtiny CI microcontroler 8bit 20MHz 8KB (4K x 16) FLASH 20-QFN-EP (4x4)
Modele EDA/CAD
ATTINY84-20MUR Modele
Dimensiune EEPROM
512 x 8
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Dimensiune RAM
512 x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
Convertoare de date
A/D 8x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
20MHz