ATTINY45-20SU
Numărul produsului DigiKey
ATTINY45-20SU-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ATTINY45-20SU
Descriere
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 8SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) CI microcontroler 8bit 20MHz 4KB (2K x 16) FLASH 8-SOIC
Modele EDA/CAD
ATTINY45-20SU Modele
Dimensiune EEPROM
256 x 8
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
256 x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
Convertoare de date
A/D 4x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
20MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Conectivitate
USI
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOIC
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
8-SOIC (0,209", 5,30mm lățime)