ATTINY13-20SSU
Numărul produsului DigiKey
ATTINY13-20SSU-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ATTINY13-20SSU
Descriere
IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AVR AVR® ATtiny CI microcontroler 8bit 20MHz 1kB (512 x 16) FLASH 8-SOIC
Modele EDA/CAD
ATTINY13-20SSU Modele
Dimensiune EEPROM
64 x 8
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
64 x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
Convertoare de date
A/D 4x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
20MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Conectivitate
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOIC
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)