ATTINY13-20PU
Numărul produsului DigiKey
ATTINY13-20PU-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ATTINY13-20PU
Descriere
IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8DIP
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AVR AVR® ATtiny CI microcontroler 8bit 20MHz 1kB (512 x 16) FLASH 8-PDIP
Modele EDA/CAD
ATTINY13-20PU Modele
Dimensiune EEPROM
64 x 8
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
64 x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
Convertoare de date
A/D 4x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
20MHz
Tip montare
Orificiu străpuns
Conectivitate
Pachet dispozitiv furnizor
8-PDIP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
8-DIP (0,300", 7,62mm)