ATTINY10-TS8R
Numărul produsului DigiKey
ATTINY10-TS8RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
ATTINY10-TS8RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
ATTINY10-TS8RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ATTINY10-TS8R
Descriere
IC MCU 8BIT 1KB FLASH SOT23-6
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AVR AVR® ATtiny CI microcontroler 8bit 10MHz 1kB (512 x 16) FLASH SOT-23-6
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ATTINY10-TS8R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
FLASH
Serie
Dimensiune EEPROM
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Dimensiune RAM
32 x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Convertoare de date
A/D 4x8b
Procesor
AVR
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
8bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Viteză
10MHz