ATSAMR34J18B-I/7JX
Numărul produsului DigiKey
ATSAMR34J18B-I/7JX-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ATSAMR34J18B-I/7JX
Descriere
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 64TFBGA
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI RF TxRx + MCU 802.15.4 LoRa™ 137MHz – 175MHz, 410MHz – 525MHz, 862MHz – 1,02GHz 64-TFBGA
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ATSAMR34J18B-I/7JX Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Sensibilitate
-148dBm
Prod.
Dimensiune program
256kB Flash, 32kB SRAM
Ambalaj
Tavă
Interfețe în serie
I2S, SPI, USART, USB
Stare piesă
Activ
GPIO
27
Programabil la DigiKey
Neverificat
Tensiune - Alimentare
1,8V – 3,63V
Tip
TxRx + MCU
Curent - Recepție
14,8mA – 15,8mA
Familie/Standard RF
Curent - Transmisie
32,5mA – 94,5mA
Protocol
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C