ATSAMR30M18A-I/RM100
Numărul produsului DigiKey
ATSAMR30M18A-I/RM100-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ATSAMR30M18A-I/RM100
Descriere
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 MODULE
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI RF TxRx + MCU 802.15.4 6LoWPAN, Zigbee® 700MHz, 800MHz, 900MHz Modul 25-SMD
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ATSAMR30M18A-I/RM100 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Sensibilitate
Prod.
Dimensiune program
256kB Flash, 40kB RAM
Ambalaj
Tavă
Interfețe în serie
ADC, I2C, USB
Stare piesă
Activ
GPIO
16
Programabil la DigiKey
Neverificat
Tensiune - Alimentare
1,8V – 3,6V