ATMEGA644P-20MUR
Numărul produsului DigiKey
ATMEGA644P-20MURTR-ND - Bandă și mosor (TR)
ATMEGA644P-20MURCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
ATMEGA644P-20MURDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ATMEGA644P-20MUR
Descriere
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44VQFN
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AVR AVR® ATmega CI microcontroler 8bit 20MHz 64KB (32K x 16) FLASH 44-VQFN (7x7)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ATMEGA644P-20MUR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
FLASH
Serie
Dimensiune EEPROM
2K x 8
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Dimensiune RAM
4K x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 8x10b
Procesor
AVR
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
8bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
20MHz