ATMEGA48-20AU
Numărul produsului DigiKey
ATMEGA48-20AU-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ATMEGA48-20AU
Descriere
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AVR AVR® ATmega CI microcontroler 8bit 20MHz 4KB (2K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7)
Modele EDA/CAD
ATMEGA48-20AU Modele
Dimensiune EEPROM
256 x 8
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
512 x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
20MHz