ATMEGA325-16MU
Numărul produsului DigiKey
ATMEGA325-16MU-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ATMEGA325-16MU
Descriere
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64QFN
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AVR AVR® ATmega CI microcontroler 8bit 16MHz 32KB (16K x 16) FLASH 64-QFN (9x9)
Modele EDA/CAD
ATMEGA325-16MU Modele
Dimensiune EEPROM
1K x 8
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
2K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
16MHz