ATMEGA164P-20AU
Numărul produsului DigiKey
ATMEGA164P-20AU-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ATMEGA164P-20AU
Descriere
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AVR AVR® ATmega CI microcontroler 8bit 20MHz 16kB (8K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
Modele EDA/CAD
ATMEGA164P-20AU Modele
Dimensiune EEPROM
512 x 8
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
1K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
20MHz