ATMEGA162-16AUR
Numărul produsului DigiKey
ATMEGA162-16AURTR-ND - Bandă și mosor (TR)
ATMEGA162-16AURCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
ATMEGA162-16AURDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ATMEGA162-16AUR
Descriere
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AVR AVR® ATmega CI microcontroler 8bit 16MHz 16kB (8K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
Modele EDA/CAD
ATMEGA162-16AUR Modele
Dimensiune EEPROM
512 x 8
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Dimensiune RAM
1K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
16MHz