ATMEGA128-16AUR
Numărul produsului DigiKey
ATMEGA128-16AURTR-ND - Bandă și mosor (TR)
ATMEGA128-16AURCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
ATMEGA128-16AURDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ATMEGA128-16AUR
Descriere
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AVR AVR® ATmega CI microcontroler 8bit 16MHz 128KB (64K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14)
Modele EDA/CAD
ATMEGA128-16AUR Modele
Dimensiune EEPROM
4K x 8
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Dimensiune RAM
4K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
4,5V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
16MHz