ATM90E32AS-AU-R
Numărul produsului DigiKey
ATM90E32AS-AU-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
ATM90E32AS-AU-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
ATM90E32AS-AU-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ATM90E32AS-AU-R
Descriere
IC ENERGY METER 1.8V/3V 48TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Trifazic CI contor 48-TQFP (7x7)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ATM90E32AS-AU-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Alimentare
13mA
Producător
Microchip Technology
Tensiune - Alimentare
2.8 V ~ 3.6 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip contor
Trifazic
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Impedanță intrare
50kOhm, 80kOhm, 120kOhm
Tip montare
Montare pe suprafață
Eroare de măsurare
0,5%
Pachet/cutie
48-TQFP
Tensiune - Intrare/ieșire ridicată
3,2V, 5,5V
Pachet dispozitiv furnizor
48-TQFP (7x7)
Tensiune - Intrare/ieșire scăzută
0,4V, 0,8V